Oferta

Tak istotne dla naszego życia decyzje warto podejmować przy wsparciu specjalistów.
Moja znajomość procedur i ofert wielu Banków pomoże Ci w usprawnieniu przebiegu transakcji, ale również może ustrzec Cię przed niechcianymi stratami finansowymi.

Uniknij nieprzyjemnych niespodzianek i zapytaj eksperta o najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Żeby się ze mną skontaktować skorzystaj z zakładki kontakt.


Kredyty hipoteczne i budowlano-hipoteczne są produktami, których celem jest zaspokojenie naszych potrzeb mieszkaniowych.

Kredyty Hipoteczne są jednymi z  b a r d z i e j    s k o m p l i k o w a n y c h   pod względem zarówno samej oferty jak i procesu kredytowego.  Ze mną, podczas jednego spotkania czy rozmowy możesz wiarygodnie zweryfikować swoją zdolność kredytową, zapoznasz się ze szczegółami ofert kredytów i dowiedzieć się jakich dokumentów będziesz potrzebował. 
Pożyczka hipoteczna pod względem procesowym bardzo przypomina kredyt hipoteczny, jednak jej cel nie musi być sprecyzowany. Oznacza to, że Bank udzieli nam kredyt zabezpieczony na nieruchomości, jednak nie będzie pytał na co wydamy pieniądze.

Jest tańszą formą finansowania niż kredyt gotówkowy, jednak wymaga od nas posiadania nieruchomości nieobciążonej hipoteką na zbyt dużym poziomie. Kredyty konsolidacyjne są przeznaczone na spłatę innych zobowiązań kredytowych, jednak zabezpieczając je nieruchomością możemy znacznie obniżyć ich koszt.

Produkty z tej kategorii dają możliwość rozłożenia spłaty na znacznie dłuższy okres niż w przypadku kredytów gotówkowych, dzięki czemu nasza rata będzie niższa.
Kredytem gotówkowym można finansować prawie wszystko. Samochód, wymarzone wakacje, remont, nowy sprzęt RTV? Żaden problem. Razem sprawdzimy Twoje możliwości, porównamy oferty i dobierzemy tę najkorzystniejszą dla Ciebie.

Kredyty gotówkowe wyróżniają się uproszczonym procesem decyzyjnym po stronie Banku, dlatego czas pozyskania takiego kredytu ogranicza się zwykle do kilku dni. Choć kredyty te zwykle są dużo mniej skomplikowane potrafią bardzo różnić się od siebie kosztem. instagram

Copyright © Anna Wasilewska