O mnieJestem ekspertem kredytowym z dziesięcioletnim stażem. 

Moje zainteresowania zawsze krążyły wokół ekonomii i finansów. Swoje pasje pogłębiałam na studiach na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Finanse i Rachunkowość, ze specjalnością – doradztwo finansowe.    

Na początku mojej kariery związałam swoje  życie zawodowe z Instytucjami Bankowymi, jednak te miejsca nie dawały mi możliwości elastycznego poszukiwania rozwiązań dla moich klientów.

W 2014 rozpoczęłam działalność, dzięki której współpracuję z większością Banków, co umożliwia mi dopasowanie produktu, procesu i zasad współpracy do indywidualnych potrzeb moich klientów. W ramach współpracy ze mną możesz również skorzystać z usług doradców ds. nieruchomości, ubezpieczeń, rzeczoznawców majątkowych czy notariuszy, których rekomenduję dla usprawnienia Twoich transakcji.


Praca, którą wykonuję sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji, dlatego podchodzę do niej z dużą starannością i oddaniem. Bycie ekspertem kredytowym traktuję jak powołanie, stąd ogromne poczucie odpowiedzialności za moich klientów. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, żeby dawać moim klientom poczucie bezpieczeństwa i świadomości podejmowanych decyzji. 


instagram

Copyright © Anna Wasilewska